SEBRE

Nové webové stránky se připravují

V I Z E

„Žijeme v době, kdy je těžké nacházet kvalitu. A to v mnoha oblastech světa okolo nás. Je to proto, že náklady jsou seškrtávány a modla marží a ziskovosti je přikázáním, které žene business vpřed s jediným cílem: mít úžasnou výsledovku. Vysvětlovat kvalitu či design, bez toho abychom to byli sami schopni ukázat, je takové mlácení prázdné slámy. Pokud člověk primárně nesleduje jenom tu výsledovku, ale hledá hodnoty v kvalitě a opravdovosti, tak ty hodnoty vám to samy vrátí.“

Petr Němec


Naším cílem je dělat věci poctivě se smyslem pro odpovědnost vůči svému okolí, historii, přírodě, lidem, vůči našemu společnému životnímu prostředí a je jedno, zda se jedná o stavění domů, budování města, provozování hospod či rozvíjení startupů.

Investujeme v projektech, v nichž nacházíme hodnoty, které má smysl předávat po generace. Řemeslo, tradice, krása, kvalita, opravdovost a vývoj. Rozvíjíme, stavíme, vyrábíme, čepujeme, promítáme, vaříme, s pokorou ctíme tradici, přírodu i řemeslo ve všech oblastech našeho zájmu a zároveň hledáme nové cesty i nové přístupy.

Vše ovšem děláme s ohledem na podstatu a opravdovost projektů.

KONTAKTUJTE NÁS
.
+420 242 434 200
info@sebre.cz

© Copyright 2019 SEBRE, A.S.
Všechna práva vyhrazena

ADRESA
.
SEBRE, A.S.
Hybernská 1034/5
110 00 Praha 1
IČO 01907760
DIČ CZ 01907760

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u městského soudu v Praze, spisová značka B 19250

.