SEBRE

Sebre je mladá společnost, která rozvíjí město skrze architekturu a design. Přivádí na svět nové a oživuje existující prostory pro život a byznys.

Srdce Sebre tvoří lidé, které spojuje respekt ke skutečné kvalitě a odvaha k novému. Snažíme se, aby naše úsilí mělo jasný směr a kontinuitu, proto i naše domy tvoří stále jeden architektonický tým vedený Stanislavem Fialou. Také ostatní dlouhodobí spolupracovníci, dodavatelé, státní instituce i obyvatelé měst, ve kterých působíme, jsou našimi rovnocennými partnery v tvůrčím dialogu a otevřeném jednání.

Tým

Rádi rozvíjíme dlouhodobou spolupráci s úzkým okruhem těch, které považujeme za výjimečné ve svém oboru. Lidské i profesní sladění a vytvoření důvěry znamená hladký průběh aktuální práce a snadný začátek nových projektů.

Intenzivně spolupracujeme s panem Jiřím Václavů, který je špičkovým odborníkem v oblasti techniky a v pozici hlavního inženýra také pravou rukou našeho architekta Stanislava Fialy. Neméně důležitým partnerem je pan Jan Žemlička ze společnosti Zemlicka + Pruy Ingenieur-Planung GmbH, který se specializuje na techniku vnitřního prostředí objektů. V případech, kdy navazujeme na existující památkově chráněné objekty, se s důvěrou obracíme na pana Martina Pavalu, našeho hlavního restaurátora a pana Víta Mázlovského, který je odborníkem na rekontrukce a statiku historických objektů. Samotnou realizaci architektonických návrhů nakonec svěřujeme společnosti Hinton a. s., která je naším spolehlivým generálním zhotovitelem staveb.

Měřítko města a domů je důležité, pozornost ale věnujeme i menším měřítkům a detailům. Také se rádi inspirujeme novými přístupy v oborech nám blízkých, a proto v oblasti grafického a web designu spolupracujeme se studiem Ex Lovers.

×