SEBRE

Sebre je mladá společnost, která rozvíjí město skrze architekturu a design. Přivádí na svět nové a oživuje existující prostory pro život a byznys.

Srdce Sebre tvoří lidé, které spojuje respekt ke skutečné kvalitě a odvaha k novému. Snažíme se, aby naše úsilí mělo jasný směr a kontinuitu, proto i naše domy tvoří stále jeden architektonický tým vedený Stanislavem Fialou. Také ostatní dlouhodobí spolupracovníci, dodavatelé, státní instituce i obyvatelé měst, ve kterých působíme, jsou našimi rovnocennými partnery v tvůrčím dialogu a otevřeném jednání.

Petr Němec

Petr Němec vstoupil do společnosti Sebre v roce 2012 jako partner a investor. V posledních dvaceti letech, po krátkem působení v právní kanceláři White & Case New York, zastával v Anglii vysoké manažerské pozice ve společnostech ConvaTec a Bristol-Meyers Squibb. V roce 2000 založil ve Švýcarsku společnost PharmaSwiss, kterou do roku 2010 také řídil. V současnosti působí jako nezavislý investor v Praze, Berlíně a Bělehradě.

V roce 1984 získal Petr Němec doktorát z finančního a hospodářského práva na Karlově univerzitě v Praze.

Jan Fidler

Jan Fidler je ve společnosti Sebre partnerem Petra Němce. V roce 2011 založil stavební společnost Hinton. Dále je partnerem v technologické firmě CleverMaps. V developmentu a stavebnictví se pohybuje od roku 2004, kdy začal pracovat v developerské divizi společnosti Skanska.

Alma mater Jana Fidlera je Vysoká škola ekonomická v Praze.

Jan Kubíček

Výkonným řízením Sebre je pověřen Jan Kubíček. Do roku 2013 se více než pět let věnoval řízení developmentu ve společnosti AIG/LINCOLN CZ, kam přešel ze společnosti Skanska CZ, kde se podílel na řízení obchodních aktivit v rámci pozemního stavitelství. Na začátku svého působení v oblasti stavebnictví pracoval ve společnostech COPLAN CZ ENGINEERING a Loxia.

Jan Kubíček absolvoval pražskou ČVUT.

×